Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره Elden Ring و بازی Dark Souls. در ادامه با ما همراه باشید.

غیر فعال شدن سرور های بازی Dark Souls تا زمان انتشار الدن رینگ

 

همانطور که در روز های گذشته بیان شد، بازی Elden Ring قرار است در تاریخ ۶ اسفند ماه منتشر شود.

اخیرا تعداد زیادی از کاربران بازی Dark Souls خبر از اختلال در سرور های این بازی دادند. به همین سبب شرکت From Software اعلام کرد قصد غیر فعال کردن سرور های بازی Dark Souls را دارد.

البته آنطور که مشخص است این غیر فعال بودن سرور ها فقط تا زمان انشار بازی الدن رینگ خواهد بود. یعنی ۶ اسفند ماه.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.