بازی God Of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر شود.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است. بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.

اخیرا مصاحبه جیم رایان مدیرکل پلی استیشن منتشر شد. در جدیدترین مصاحبه وی با تلگراف در پاسخ به این سوال که آیا نسل جدید این بازی یعنی God Of War: Ragnarok انحصاری پلی استیشن ۵ خواهد بود یا نه؟ اینگونه پاسخ داد که متاسفم من امروز چیزی برای گفتن (تایید) ندارم.

پیش تر بازی های اسپایدر من مورالز و هورایزن فوربیدن وست، به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ عرضه میشوند. اما طی اقدامی از سونی، انتشار آنها برای پلی استیشن ۴ نیز تایید شد. اکنون باید ببینیم تکلیف نسل جدید God Of War چه خواهد شد.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.