pubg Mobile

pubg Mobile یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در این بازی به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

پس از اپدیت اخیر پابجی موبایل برخی از مپ های این بازی دچار تغییراتی شده اند. در این بخش میپردازیم به تغییرات مپ ارانگل. این تغییرات عبارتند از:

  • > تم مترو رویال در مپ ارانگل
  • > اضافه شدن مترو برای جابجایی سریع در مپ
  • > اضافه شدن افکت The Aurora در ابتدای بازی*
  • > اضافه شدن تم کریسمس به مپ ارانگل در ماه دسامبر

اگر راجع به افکت The Aurora نمیدانید ما برایتان توضیح میدهیم. این افکت در واقع همان شفق قطبی است که مشابه آنرا در مپ ویکندی نیز مشاهده میکنید. اگر اسمان مپ ویکندی را نگاه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به سایر بازی ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.