GTA

عنوان GTA یا همان Grand Theft Auto به معنای سرقت بزرگ. بزرگترین و محبوب ترین ساخته شرکت ROCKSTAR. بازی ای که میتوان گفت برای تمام گیمر ها و حتی کسانی که مدت کمی اهل بازی های ویدئویی بوده اند، شناخته شده است. از اولین نسخه آن تا همین آخرین نسل آن یعنی Grand Theft Auto V.

تمام نسخه های بازی جی تی ای از اول تا کنون بین مخاطبان بسیار محبوب بوده اند. اما شاید رقابت اصلی را بتوان بین نسخه V و San Andreas دانست. که نسخه San Andreas با وجود اینکه قدیمی تر میباشد و بسیاری از ویژگی های نسخه V را ندارد اما هنوز هم برای بسیاری، بهترین تسخه بین تمام نسل های این بازی میباشد.
یکی از دلایل محبوبیت زیاد مجموعه بازی های GTA را میتوان سبک این بازی ها دانست. سبک Open World یا همان جهان باز که بازیکنان قادرند به هر کجا از نقشه بازی که میخواهند بروند و محدودیتی برایشان وجود ندارد. همچنین وجود حالت های مختلف برای بازی کردن. شما در بازی های جی تی ای تقریبا هرکاری بخواهید میتوانید انجام دهید. ماشین های داخل خیابان را سرقت کنید. برای خود خانه بخرید. زندگی شخصی خود را داشته باشید و بسیاری امکانات دیگر. همچنین مراحل و خط داستانی زیبای این بازی را میتوان یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت آن دانست.
مدت زیادی است که نسخه V بازی جی تی ای منتشر شده است و کاربران برای عرضه نسخه جدید یعنی VI لحظه شماری میکنند. از زمان انتشار نسخه V تا کنون فقط آپدیت های برای آن ارائه میشده است که میتوان گفت هیچ جوره نتوانسته است اشتیاق کاربران به نسخه VI را کمتر کند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره GTA VI. در ادامه با همراه باشید.

توئیت تاریخ انتشار جی تی ای 6 بیشترین لایک تاریخ گیم را کسب کرد

به تازگی شرکت راکستار طی توئیتی اعلام کرد که قرار است در تاریخ 5 دسامبر یعنی 14 آذر ماه، اولین تریلر رسمی عنوان مورد انتظار GTA VI را منتشر کند. اما چیزی از انتشار این خبر نمیگذرد که این توئیت توانست بیشترین تعداد لایک در دنیای گیم را تصاحب کند.

این توئیت در 24 ساعت اول انتشار، توانست به رکورد 1.8 میلیون لایک دست پیدا کند. جالب است بدانید رتبه دوم بیشترین لایک هم متعلق به همین شرکت Rockstar میباشد که طی آن اعلام کرد قرار است در ماه دسامبر از تریلر جی تی ای 6 رونمایی شود.

ابتدا در ماه فوریه 2022 بود که شرکت راکستار اعلام کرد روند توسعه نسل جدید GTA به خوبی پیش میرود و تنها به همین حد از اطلاعات بسنده کرد. اما در ماه سپتامبر همان سال به ویدئویی از مراحل ساخت این عنوان در فضای مجازی فاش شد و کاربران توانستند پس از مدت ها انتظار اولین ویدئوی این بازی را تماشا کنند که شامل مراحل گیمپلی جهان باز از مراحل ساخت نسخه آلفای جی تی ای 6 میشد. همچنین این خبر تایید شد که یکی از شخصیت های اصلی بازی زن میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.