پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵ در ادامه با ما همراه باشید.

 

توضیحات جدید کنترلر Dual Sense Edge کنسول PlayStation 5

چندی پیش شرکت سونی در مراسم گیمزکام از کنترلر جدید خود تحت عنوان Dual Sense Edge رونمایی کرد و اعلام کرد که کنترلر جدید پلی استیشن ۵ قابلیت شخصی سازی بیشتری را به کاربران خواهد داد. اکنون نیز صفحه ای مختص به این کنترلر در وبسایت رسمی PlayStation مشاهده میشود.

درباره کنترلر جدید پلی استیشن ۵ باید گفت کاربران قادر خواهد بود میزان تاخیر پس از فشردن یک دکمه، تا اجرای دستور توسط آن دکمه را تغییر دهند. همچنین کاربران میتوانند ارتفاع تریگر های سمت چپ کنترلر را تغییر دهند و البته دو دکمه جدید در قسمت پشت این کنترلر وجود دارد که آنها هم قابلیت شخصی سازی خواهند داشت. طبق ادعای شرکت PlayStation با این دسته میتوانید یک تجربه گیمینگ فوق العاده و منحصر به فرد را تجربه کنید.

در حال حاضر تنها اطلاعاتی که از کنترلر جدید Playstation در دسترس میباشند، اطلاعات فوق میباشد و هنوز قیمت آن معلوم نیست.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.