The Last of Us

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به مشخصات دانلود نسخه ریمستر بازی The Last of Us Part 2 . در ادامه با ما همراه باشید.

حجم دانلود و قیمت نسخه ریمستر لست آف آس 2

به تازگی پلی استیشن سایز در حساب رسمی توئیتر خود مشخصات دانلود عنوان The Last of Us Part 2 Remastered را اعلام کرد.

نسخه ریمستر لست آف آس 2 در تاریخ 29 دی ماه و با قیمت 49.99 دلار برای کاربران پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. همچنین بازیکنانی که در پلی استیشن 4 خود لست آف آس 2 را دارند میتوانند تنها با پرداخت 10 دلار به نسخه ریمستر دسترسی پیدا کنند.

بنا بر اعلام پلی استیشن سایز، حجم دانلود این عنوان برای پلی استیشن 5 برابر با 76.1 گیگابایت و برای پلی استیشن 4 برابر با 78.3 گیگابایت خواهد بود.

همچنان اطلاعات بیشتری درباره این عنوان وجود ندارد و باید منتظر انتشار آن در ماه آینده باشیم تا ببینیم نسخه ریمستر هم میتواند مانند نسخه قبل، موفق ظاهر شود یا خیر. به محض انتشار اخبار بیشتر درباره این بازی، آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.