Star Wars

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.
پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره بازی Star Wars Jedi Survivor. در ادامه با ما همراه باشید.

حجم مورد نیاز Star Wars Jedi: Survivors برای Ps5 هم اعلام شد

اخیرا اکانت توییتر PlayStation Game Size فضای مورد نیاز نسل جدید بازی جنگ ستارگان را برای پلی استیشن 5 اعلام کرد.

چند روز پیش بود که حجم مورد نیاز این بازی به صورت رسمی برای کنسول های نسل نهمی ایکس باکس اعلام شد که برای سری اس و سری ایکس به ترتیب حجمی برابر با 40 و 140 گیگابایت نیاز داشت. طبق اعلام رسانه ها، این حجم بالا به دلیل گسترده تر شدن این بازی نسبت به نسل قبل خود و همچنین جزئیات گرافیکی بالاتر میباشد.

بر اساس اعلام PlayStation Game Size، حجم این بازی برای کنسول پلی استیشن 5، برابر با 147.5 گیگابایت خواهد بود. هرچند که این خبر هنوز رسمی نیست و صرفا در حد یک شایعه میباشد. همچنین علاوه بر ایکس باکس و پلی استیشن، این بازی در PC حجمی برابر با 155 گیگابایت نیاز خواهد داشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.