پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها حطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سرویس پلی استیشن پلاس. در ادامه با ما همراه باشید.

حذف ۴ عنوان از سرویس PlayStation Plus Extra در ماه نخست سال ۲۰۲۳

طبق اعلام رسمی شرکت سونی، ۴ تا از عناوین سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا، از اول ماه ژانویه، دیگر در دسترس نخواهند بود.

در ماهی که گذشت، شاهد اضافه شدن ۱۷ بازی جدید از قبیل Far Cry 5 و Middle-Earth Shadow of War بودیم. همچنین در ماه آینده یک عنوان جدید هم به این سرویس اضافه خواهد شد و همانطور که ذکر شد، ۴ بازی هم از این سرویس حارج میشوند که عبارتند از:

  • > Bound By Flame
  • > The Council- The Complete Season
  • > Shiness: The Lightning Kingdome
  • > Space Hulk: Tactics

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.