FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید فیفا یعنی FIFA 23. در ادامه با ما همراه باشید.

صدر نشینی فیفا ۲۳ در هفته کریسمس بریتانیا

پس از صدر نشینی عنوان God of War Ragnarok در هفته گذشته، اکنون با سقوط این عنوان به رده سوم، بازی FIFA 23 صدر جدول را بار دیگر تصاحب کرد.

بر اساس اعلام GFK، بازی فیفا ۲۳ توانست با رشد ۶۷ درصدی نسبت به هفته قبل، تبدیل به پرفروش ترین بازی فیزیکی در هفته کریسمس در بریتانیا شود. همچنین عنوان Call of Duty Modern Warfare 2 نیز با رشد ۱۳ درصدی توانست در جایگاه دوم قرار بگیرد.

تا قبل از امسال، هر دو عنوان فیفا و کالاف دیوتی، نه مرتبه به عنوان پرفروش ترین بازی هفته کریسمس انتخاب شدند. اما امسال فیفا توانست برای بار دهم صدر نشین باشد و کالاف دیوتی را پشت سر بگذارد. عناوین دیگری در نیز همچون Red Dead Redemption 2 و Assassin’s Creed Valhalla توانستند در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ به عنوان پرفروش ترین بازی های هفته کریسمس در بریتانیا انتخاب شوند. بازی محبوب God of War Ragnarok هم این فرصت را داشت تا جایگاه خود را حفظ کند اما با کاهش ۲۳ درصدی فروش، به رده سوم سقوط کرد.

لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش هفته کریسمس بریتانیا از این قرار است:

  1. > FIFA 23
  2. > Call of Duty Modern Warfare 2
  3. > God of War Ragnarok
  4. > Mario Kart 8 Deluxe
  5. > Pokemon Violet
  6. > Nintendo Switch Sports
  7. > Pokemon Scarlet
  8. > Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion
  9. > Minecraft (Switch)
  10. > Just Dance 2023
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.