God Of War

 

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

رونمایی از محیط و دشمنان جدید در تریلر جدید گاد آف وار رگناروک

بر خلاف اخباری که قبل از رویداد State of Play به گوش میرسید، سونی در انتهای این مراسم از تریلر جدید عنوان مورد انتظار God of War Ragnarok رونمایی کرد.

در این تریلر همانطور که اعلام شد، شاهد دشمنان و محیط های جدیدی از این عنوان هستیم. از جمله مواردی که در این تریلر شاهد آن هستیم میتوان به همراهی Tyr با کاراکتر های اصلی بازی، نبرد های تماشایی و شدید، نجات خدای جنگ اساطیر شمال توسط خدای جنگ یونان و رویارویی کریتوس و تور اشاره کرد.

 

تریلر جدید God of War Ragnarok

برای تماشای تریلر جدید گاد آف وار با کیفیت های متفاوت و یا دانلود آن میتوانید به آپارات مراجعه کنید.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.