پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره رویداد State of Play پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال برگزاری رویداد جدید PlayStation در ماه جاری میلادی

پس از اینکه دو شرکت ایکس باکس و نینتندو مراسم های خود را طی مدت اخیر برگزار کردند، اکنون همه منتظر اعلام رسمی شرکت سونی برای تاریخ مراسم State of Play پلی استیشن میباشند.

تا همین چند روز پیش، انتظار میرفت شرکت سونی، رویداد جدید PlayStation را در ماه مارس سال جاری برگزار کند. اما به تازگی جف گراب، یکی از اینسایدر های نامدار این صنعت، اعلام کرد که سونی قصد دارد تا قبل از پایان ماه فوریه یعنی از ۹ اسفند ماه، مراسم مدکور را برگزار کند.

با توجه عرضه رسمی PSVR 2 توسط سونی در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند ماه) احتمال آن وجود دارد که رویداد بعدی State of Play با محوریت پلی استیشن وی آر ۲ برگزار شود. هرچند که در حال حاضر این اخبار همه در حد شایعه میباشند و شرکت سونی هیچ یک را تایید و یا رد نکرده است. به محض انتشار اخبار بیشتر در این باره، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.