ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سرویس گیم پس ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان Xbox Game Pass یک دلاری 14 روزه شد

اخیرا متوجه شدیم که شرکت مایکروسافت مدت زمان سرویس 1 دلاری گیم پس ایکس باکس را به 14 روز کاهش داده است.

شرکت مایکروسافت ایده ها و نظات زیادی درباره این سرویس داشت و حتی مدتی آنرا حذف کرد. اما اکنون تصمیم گرفت که مدت زمان آنرا به 14 روز کاهش دهد.

این خبر در واقع به نقل از ایتان گچ از رسانه کوتاکو میباشد که اعلام کرد شرکت مایکروسافت مدت زمان دسترسی به اشتراک 1 دلاری سرویس مذکور را کاهش داد. کاربران جدید و یا کسانی که قصد دارند تازه به آن ملحق شوند، چه در Game Pass Ultimate و چه در PC Game Pass، همچنان میتوانند از آن استفاده کنند. اما با مدت زمانی که اعلام شد. یعنی 14 روز.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.