Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

سری کالاف دیوتی صاحب یک Map Editor برای بازیکنان خواهد شد

طبق اعلام Ralph Valve، دو استودیو Infinity Ward و Treyarch با همکاری یکدیگر در حال توسعه‌ یک مپ ادیتور بازی برای مجموعه Call of Duty هستند.

این ادیتور که ابتدا برای انتشار همزمان با بازی Modern Warfare 2019 برنامه ریزی شد، اکنون احتمال میرود برای کالاف دیوتی Modern Warfare 2 و بازی بعدی استودیو Treyarch منتشر شود.

همانند بقیه Map Editor های رایج بین بازی‌ های شوتر، کاربران قادر خواهند بود تا مپ دلخواه خود را با دیزاین و سناریو های منحصر به فرد بسازند.

لازم به ذکر است این خبر قطعیت ندارد و در حد شایعه میباشد. در صورت انتشار اخبار تکمیلی آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۶ آبان ماه امسال منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.