پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

شرکت سونی قبلا اقدام به ساخت سریال بازی های پلی استیشن کرده بود. اکنون نیز اخباری جدید در این باره به گوش میرسد که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

فیلم و سریال های بیشتر برای Play Station

در مصاحبه ای با Tony Vinciquerra، مدیر عامل سونی پیکچرز، مشخص شد که از طریق یک برنامه به نام One Sony در آینده شاهد ارتباط بیشتر بخش های مختلف این شرکت با هم خواهیم بود. به گفته او سونی هم اکنون در حال توسعه سه فیلم و هفت سریال از بازی های پلی استیشن میباشد.

فیلم سینمایی Uncharted قبلا معرفی شده بود و در سال آینده منتشر میشود. این اولین فیلم استودیو Play Station Productions میباشد. همچنین سریال The Last Of Us هم اولین سریال این استودیو خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.