سونی

 

سونی. نامی که حتی اگر اهل دنیای گیم و بازی های ویدئویی نباشید، شنیده اید. فعالیت گسترده از سال ۱۹۴۶ در زمینه های مختلف. از جمله لوازم الکترونیکی، صنعت موسیفی، تجهیزات سرگرمی و همچنین صنعت بازی های ویدئویی. اما شاید اکثر شما سونی را با برند محبوب پلی استیشن بشناسید.

دستگاهی که ابتدا قرار بود یک سی دی خوان برای سوپر نینتندو باشد. اما پس از مدتی تعلیق خود تبدیل به کنسولی شد که قدمی بزرگ در راستای ورود به دنیای بازی های ویدئویی بود.

 

شرکت Sony را میتوان یکی از غول های دنیای گیمینگ و بازی های ویدئویی دانست که از سال ۱۹۹۳ وارد این صنعت شد. جدی ترین و بزرگترین رقیب این شرکت در صنعت گیم را هم میتوان شرکت مایکروسافت دانست. که با معرفی سری کنسول های محبوب ایکس باکس توانست پا به پای سونی خود را به دنیا معرفی کند.

به کمک این دو شرکت همیشه رقابتی جذاب را بین این دو غول شاهد بودیم.

 

در این سال ها Sony بازی های انحصاری بسیاری نیز برای کاربران کنسول محبوب خود یعنی پلی استیشن تولید کرده است. که میتوان به عناوین معروفی همچون God of War، The last of Us، Gran Turismo و Uncharted اشاره کرد. از استودیو های این شرکت نیز میتوان استودیوی Naughty Dog، London Studio و Guerrilla Games را نام برد.

در این مطلب قصد داریم بپردازیم به خبری جدید درباره شرکت سونی. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

کمپانی Sony میزان فروش بازی‌ های خود بر روی پی سی را اعلام کرد

کمپانی سونی که در گذشته سیاستهای سفت و سختی در قبال عرضه بازی‌ های انحصاری پلی استیشن بر روی دیگر پلتفرم ها داشت، در سال های اخیر این رویه را عوض کرد و روی به عرضه عناوین پرچمدار خود بر روی پی سی آورد.

این کمپانی از میزان فروش بازی‌ های اخیر خود بر روی پی سی اطلاعات جدیدی منتشر کرد.

اطلاعات مورد ذکر بدین شرح میباشند:

Horizon Zero Dawn
۲٫۳۹m
$۶۰ میلیون دلار درآمدزایی

 

Days Gone
۸۵۲٫۰۰۰
$۲۲٫۷ میلیون دلار درآمدزایی

 

God of War
۹۷۱٫۰۰۰
$۲۶٫۲ میلیون دلار درآمدزایی

همچنین انتظار میرود در سال آینده جهش قابل توجهی در زمینه کسب درآمد از پلتفرم پی سی بدست آوردند.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.