The Last of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی The Last of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

شایعاتی جدید درباره عنوان مولتی پلیر لست آف آس

اخیرا بر اساس اخباری که در لینکدین منتشر شد، اطلاعات جدیدی از بازی مولتی پلیر The Last of Us به بیرون درز کرد.

چندی پیش استودیو Naughty Dog اعلام کرد که عنوانی چند نفره از بازی لست آف آس عرضه خواهد شد و فقط در همین حد میدانیم که باید تا سال ۲۰۲۳ منتظر بمانیم. اخیرا متئو سیمور، طراح محیط سابق استودیو Naughty Dog در لینکدین اعلام کرد که یک بازی مولتی پلیر در دست ساخت میباشد. طبق شواهد این بازی هیچکدام از نسخه های حال حاضر لست آف اس نمیباشد. زیرا در هیچکدام بخش مولتی پلیر موجود نمیباشد.

احتمال زیادی وجود دارد که نسل جدید بازی The Last of Us به صورت مولتی پلیر و مستقل به بازار عرضه شود. بر اساس اعلام متئو سیمور در لینکدین، متوجه شدیم که او در حال کار بر روی یک بازی مولتی پلیر با تراکم شهری بالا و جزئیات فراوان میباشد که احتمال میرود این بازی همان نسل جدید لست آف اس باشد.

در حال حاضر هیچ خبری به صورت رسمی این ادعا را ثابت نمیکند. اما گمانه زنی ها و شواهد حاکی از آن است که باید در سال آینده منتظر عنوان مذکور باشیم. در صورت انتشار اخبار بیشتر، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.