پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵ در ادامه با ما همراه باشید.

عرضه نسخه سبک PlayStation 5

به تازگی نسخه ای جدید از پلی استیشن ۵ در استرالیا عرضه شد که وزنی کمتر از مدل اصلی و برابر با نسخه دیجیتال دارد.

طبق گزارش جدید Press Start، مدل جدید PlayStation 5 که CFI-1202A نام دارد. سبک تر از مدل اصلی خود میباشد و دارای وزن ۳٫۹ کیلوگرمی میباشد که نسبت به نسخه اصلی ۰٫۶ کیلوگرم سبک تر میباشد. همچنین نسخه دیجیتال این مدل یعنی CFI-1202B نیز وزن ۳٫۴ کیلوگرمی دارد و نسبت به نسخه دیجیتال پیشین کنسول، ۰٫۵ کیلوگرم سبک تر میباشد.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره نسخه جدید این کنسول در دسترس نمیباشد. اما در صورت انتشار، آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.