پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها حطاب کرد.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به عناوین احتمالی سرویس پلی استیشن پلاس اسنشال برای ماه جولای. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین احتمالی PlayStation Plus Essential برای ماه جولای

به تازگی و طبق معمول همیشه، یکی از افشاگر های صنعت گیم بازی های جدید سرویس پلی استیشن پلاس برای سطح اسنشال فاش کرد.

کاربر billbil-Kun که در وبسایت Dealabs فعالیت دارد، تقریبا دو سال است که تمامی بازی های رایگان Ps Plus را به درستی افشا میکند. بر اساس گزارش او، عناوینی که به زودی در سرویس مذکور موجود خواهند شد عبارتند از:

  • > Call of Duty Black Ops Cold War
  • > Alan Wake Remastered
  • > Ending- Extinction is Forever

لازم به ذکر است که اسنشال، پایین ترین سطح سرویس PlayStation Plus میباشد و در هر ماه 3 بازی به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید علاوه بر تجربه آنها به صورت آنلاین، آنهارا در فضای ابری خود نیز سیو کنید.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.