ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
کنسول Xbox، هر ماه بازی هایی را به صورت رایگان در سرویس Xbox Live Gold قرار میدهد.
در این مطلب میپردازیم به بازی های جدید سرویس ایکس باکس لایو گلد. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین ماه مارس سرویس Xbox Live Gold

شرکت مایکروسافت به تازگی از عناوین جدید و رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد رونمایی کرد. در ماه مارس شاهد حضور ۳ بازی در این سرویس خواهیم بود. این ۳ بازی عبارتند از:

  • > Truberbrook
  • > Sudden Strike 4
  • > Lamentum

عناوین Truberbrook و Sudden Strike در بازه زمانی ۱ تا ۳۱ مارس در دسترس کاربران خواهند بود. بازی Lamentum نیز از ۱۶ مارس تا ۱۵ آوریل در این سرویس قرار خواهد داشت. قیمت اصلی عناوین مذکور به ترتیب ۲۹٫۹۹ دلار، ۳۹٫۹۹ دلار و ۱۵٫۹۹ دلار میباشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.