ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به یکی از عناوین جدید سرویس گیم پس Xbox. در ادامه با ما همراه باشید.

 

حضور Assassin’s Creed Odyssey در سرویس Xbox Game Pass

طی رویداد Tokyo Game Show، شرکت مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که کاربران سرویس گیم پس اکنون میتوانند بازی Assassin’s Creed Odyssey را از طریق این سرویس در ایکس باکس و PC تجربه کنند.

سال قبل شرکت شرکت Ubisoft با انتشار محتوای جدید، امکان تجربه این عنوان با نرخ تصویر ۶۰ فریم بر ثانیه را برای کاربران Ps5 و Xbox Series X/S فراهم کرد. همچنین چندی پیش نیز یک DLC به عنوان کراس اور بین عناوین Odyssey و Valhalla ارئه کرد.

عنوان Assassin’s Creed Odyssey تقریبا ۴ سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و شرکت یوبیسافت با انتشار DLC تحت عنوان Fate of Atlantis توانست به جذابیت این بازی بیفزاید. اگر از کاربران سرویس گیم پس میباشید و تا کنون این بازی را تجربه نکرده اید و یا مایل به تجربه دوباره آن هستید، اکنون میتوانید این عنوان را در سرویس گیم پس هم برای Xbox و هم برای PC تجربه کنید.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.