ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

پس از ۸ سال برای اولین بار فروش کنسول های Xbox در ژاپن از PlayStation پیشی گرفتسایت خبری Famitsu آماری منتشر کرد که نشان میدهد ۲۶۹۳ دستگاه از PS5 و ۳۵۰۸ ایکس‌ باکس سری اکس و ۶۱۲۰ دستگاه سری اس در ژاپن توسط طرفداران خریداری شده است.

میزان تقاضای زیاد و کمبود موجودی برای هردو شرکت سونی و مایکروسافت ضررهای زیادی وارد کرد. اما فروش بیشتر در ژاپن برای مایکروسافت خبری خوبی به حساب می‌رود. چرا که این کشور از چند دهه پیش مهد طرفداران پلی‌ استیشن به حساب میرود.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.