The Last of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سری بازی های The Last of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

فروش سری بازی های لست آف آس از ۳۷ میلیون عبور کرد

طی روزی که گذشت، استودیو Naughty Dog به طور رسمی اعلام کرد که تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۲، فروش سری بازی های The Last of Us از مرز ۳۷ میلیون نسخه عبور کرد.

نیل دراکمن، رئیس استودیو ناتی داگ، طی مقاله ای کوتاه، اطلاعات جدیدی از سری بازی های لست آف اس منتشر کرد. که یکی از مهم ترین این اطلاعات، عبور میزان فروش سری بازی های لست آف آس از مرز ۳۷ میلیون نسخه بود. در واقع این ۳۷ میلیون، مجموع فروش نسخه های فیزیکی و دیجیتالی این سری بازی با هم دیگر است. اما نکته جالب اینجاست که تعداد بازیکنان سری بازی های Last of Us، از میزان فروش آن بیشتر میباشد زیرا بسیاری از کاربران، این بازی را از طریق سرویس های اشتراکی تجربه میکنند.

کارگردان سری بازی های لست آف آس ضمن اشاره به نزدیک شدن به سالگرد ده سالگی این عنوان، اعلام کرد که سال ۲۰۲۳ سالی مهم برای این سری میباشد. در این سال شاهد انتشار سریال این سری در ۲۶ دی ماه و همچنین نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 در تاریخ ۱۲ اسفند ماه میباشیم. علاوه بر آنها، نیل دراکمن خبر از انتشار اخبار جدید درباره بخش مولتی پلیر این بازی و البته سورپرایز هایی مهیج داد که مشخص نیست منظور از «سورپرایز های مهیج» چیست.

 

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.