Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش عنوان الدن رینگ از ۲۰ نسخه هم گذشت

شرکت های From Software و Bandai Namco اعلام کردند که پس از گذشت تقریبا یک سال از انتشار بازی Elden Ring، میزان فروش این عنوان در سرتاسر جهان از مرز ۲۰ میلیون نسخه هم عبور کرد.

آخرین آماری که درباره فروش این بازی منتشر شد، مربوط به دسامبر سال ۲۰۲۲ بود که بیش از دو میلیون کمتر از رقم فعلی و برابر ۱۷٫۵ میلیون نسخه بود و مانند همیشه فراتر از انتظار ها عمل کرد. همانند ماه اول عرضه این بازی که شرکت Bandai Namco میزان ۴ میلیون نسخه را برای فروش آن پیش بینی میکرد. اما الدن رینگ فراتر ظاهر شد و توانست به رکورد ۱۲ میلیون فروش در ماه اول دست پیدا کند.

چند وقتی میباشد که اخباری مبنی بر انتشار یک پکیج الحاقی جدید برای Elden Ring نیز به گوش میرسد که در صورت صحت، فروش این عنوان با یک روند صعودی، بیشتر از قبل هم خواهد شد. اما در حال حاضر هیچ خبر رسمی ای درباره این موضوع وجود ندارد و تمامی اخبار صرفا در حد شایعه میباشند. به محض انتشار اخبار بیشتر، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.