God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش God of War Ragnarok از 15 میلیون نسخه عبور کرد

اخیرا گزارشی از جانب استودیو سانتا مونیکا درباره میزان فروش عنوان محبوب God of War Ragnarok منتشر شد که فروش عالی این بازی را نشان میدهد.

شاید بتوان نسل جدید سری بازی های گاد آف وار را یکی از بهترین بازی های یک سال اخیر حساب کرد. عنوانی که از زمان عرضه موفق شد رضایت اکثر کاربران را جلب کند. به تازگی نیز طی مراسم Game Awards مشخص شد که قرار است به زودی یک DLC جدید تحت عنوان Valhalla برای این بازی منتشر شود.

اما بر اساس گزارش مذکور، Ragnarok تا به اینجای کار هم آمار فروش فوق العاده ای را تجربه میکند. این بازی از زمان انتشار یعنی سال پیش تا کنون موفق به کسب فروش بیش از 15 میلیون نسخه در سراسر جهان شده است. حال با توجه به انتشار DLC جدید، انتظار میرود که این روند رشد بیشتری را هم تجربه کند. DLC جدید این بازی یعنی Valhalla در تاریخ 12 دسامبر معادل 21 آذر ماه برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.