بازی Ghost Of Tsushima

شاید بسیاری از شما با شاهکار جدید استودیو ساکرپانچ آشنا باشید. بازی Ghost Of Tsushima یا همان شبح سوشیما، محصول جدید این استودیو است که توانسته است فروش فوق العاده ای را رقم بزند.

ماجرای این بازی در کشور ژاپن اتفاق می افتد. البته همان طور که مشخص است، در ژاپن قدیم. داستان از این قرار است که حمله ای از جانب مغول ها صورت میگیرد. این حمله روی جزیره ای به نام سوشیما (Tsushima) متمرکز است. در این حمله، مغول ها تمام سامورایی های این سرزمین را قتل عام میکنند. تنها شاهزاده این سرزمین و عمویش باقی می مانند. اما مغول ها عموی شاهزاده را هم به اسارت میگیرند.

شما در نقش شاهزاده سرزمین سوشیما ظاهر میشوید و وظیفه دارید تا عموی خود و سرزمینتان را نجات دهید. این بازی با گرافیک عالی و خیره کننده اش توانسته است بسیاری از بازیکنان را جذب کنند.

همچنین یکی از امتیازات مثبت بازی Ghost Of Tsushima، سبک مبارزات آن است. سبک مبارزات در بازی شبح سوشیما، به گونه ای درست شده اند که حس یک مبارزه واقعی را به بازیکن بدهند.

فروش فوق العاده سوشیما

سال ۲۰۲۰ یکی از بهترین سال ها برای شرکت سونی به حساب می آید. معرفی بازی های انحصاری هیجان انگیز و البته معرفی نسل جدید Play Station. بازی هایی همچون The Last Of Us 2 و Ghost of Tsushima توانسته اند بیش از پیش به موفقیت های شرکت سونی بیفزایند.

بازی Ghost of Tsushima، نتیجه ۷ سال تلاش استودیوی ساکرپانچ است. این استودیو، یکی از زیر مجموعه های شرکت سونی است. ساکرپانچ را شاید با بازی هایی مانند Sly Cooper و Infamous بشناسیم. اکنون نیز با معرفی Ghost Of Tsushima، توانسته است یک فروش فوق العاده را رقم بزند.

بر اساس مصاحبه جیم رایان (Jim Ryan) مدیر عامل بخش پلی استیشن سونی، این بازی توانسته است فرا تر از انتظار ظاهر شود و فروش فوق العاده ای را کسب کند. وی رقم دقیقی از قروش کلی اعلام نکرد. اما با توجه به فروش ۲٫۴ میلیون نسخه در ۳ روز اول، میتوانیم به طور یقین بگوییم که فروش بسیار بالایی داشته است.

شنیده ها نیز حاکی از ان است که ساکر پانچ. با به کار گرفتن یک نویسنده جدید، قصد دارد داستان این بازی را ادامه دهد. کاربران هم اکنون میتوانند این بازی را برای Ps 4 تهییه کنند.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.