FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل آخر فیفا یعنی FIFA 23. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش 6 ماهه فیفا 23 از فروش نسل قبل بیشتر شد

اخیرا شرکت EA اعلام کرد که FIFA 23 به عنوان آخرین نسل از این سری بازی که از نام فیفا استفاده میکند، توانست رکورد فروش 6 ماهه نسل قبل خود را بشکند و رسما تبدیل به موفق ترین عنوان فیفا شد.

مدیر ارشد مالی EA، کریس سو، اعلام کرد:

“رکورد عملکرد مالی در بخش تعاملات و خدمات زنده، مخصوصا از جانب EA Sports FIFA موجب این شد که درآمد خالص سه ماهه چهارم بسیار بالاتر از پیش بینی های ما شود و یک پایان قوی را رقم بزنیم”

البته این قضیه خیلی تعجب برانگیز نیست. زیرا چندی پیش اعلام شد که فیفا 23 در حال تبدیل به پرفروش ترین و موفق ترین عنوان از این سری میباشد.

علاوه بر این خبر نیز به صورت رسمی اعلام شد که این عنوان از هفته آینده، در دسترس کاربران EA Play و Xbox Game Pass Ultimate قرار خواهد گرفت. در کنار این خبر EA که قرار است به زودی سرور های فیفا 18 تا فیفا 21 برای همیشه بسته شوند، این خبر هم منتشر شد که که از تاریخ 26 اردیبهشت فیفا 23 در اختیار کاربران سرویس های مذکور قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.