پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

در این مطلب میپردازیم به قابلیت جدید کنسول های پلی استیشن. با ما همراه باشید.

قابلیت های جدید کنسول های پلی استیشن

اخیرا شرکت سونی اعلام کرده است که برنامه هایی ویژه ای برای Play Station طراحی کرده است. برنامه ای که نسل جدید Xbox و شرکت Microsoft را به چالش میکشند.

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا از راه دور با دوستان خود در ارتباط باشید. بدین گونه که مثلا شما میتوانید ببینید کدام یک از دوستانتان آنلاین هستند. آنهایی که آنلاین هستند در حال انجام چه بازی ای می باشند. حتی میتوانید از طریق این اپ، با دوستان خود به گفتگو بپردازید. هم از طریق تکست و هم از طریق مکالمه صوتی. این اپ هم برای Play Station 5 و هم برای Play Station 4 در دسترس خواهد بود.

شرکت سونی در کنار این اپ، خبر از امدن اپی دیگر داده است.

شما با استفاده از این اپ میتوانید به کمک گوشی همراه خود،کنسول خود را کنترل کنید. مثلا میتوانید با گوشی خود به فروشگاه سونی رفته و بازی دلخواه خود را دانلود کنید. بر خلاف اپ دیگر، این اپ فقط برای Ps5 در دسترس خواهد بود. با استفاده از اپ های گفته شده، شما میتوانید تجربه ای جدید داشته باشید.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.