God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان گیم پلی گاد آف وار رگناروک

به تازگی استودیو سانتا مونیکا مدت زمان گیمپلی عنوان God of War Ragnarok را اعلام کرد تا پاسخ بسیاری از سوالات داده شود.

این بازی در حالت کلی شلوغ تر و طولانی تر از نسل قبل خود خواهد بود. اما مدت زمان اتمام آن بستگی به نحوه بازی و میزان علاقه شما برای کشف کل جهان آن میباشد. در این قسمت میتوانید مدت زمان معمول برای هر بخش را مشاهده کنید.

  • > داستان اصلی: ۲۵ ساعت
  • > داستان اصلی + ماموریت های فرعی: ۳۵ تا ۴۰ ساعت
  • > اتمام بازی به صورت کامل: ۶۰ تا ۷۰ ساعت

این عنوان دو روز آینده یعنی ۱۸ آبان ماه برای کاربران کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.