GTA

عنوان GTA یا همان Grand Theft Auto به معنای سرقت بزرگ. بزرگترین و محبوب ترین ساخته شرکت ROCKSTAR. بازی ای که میتوان گفت برای تمام گیمر ها و حتی کسانی که مدت کمی اهل بازی های ویدئویی بوده اند، شناخته شده است. از اولین نسخه آن تا همین آخرین نسل آن یعنی Grand Theft Auto V.

تمام نسخه های بازی جی تی ای از اول تا کنون بین مخاطبان بسیار محبوب بوده اند. اما شاید رقابت اصلی را بتوان بین نسخه V و San Andreas دانست. که نسخه San Andreas با وجود اینکه قدیمی تر میباشد و بسیاری از ویژگی های نسخه V را ندارد اما هنوز هم برای بسیاری، بهترین تسخه بین تمام نسل های این بازی میباشد.
یکی از دلایل محبوبیت زیاد مجموعه بازی های GTA را میتوان سبک این بازی ها دانست. سبک Open World یا همان جهان باز که بازیکنان قادرند به هر کجا از نقشه بازی که میخواهند بروند و محدودیتی برایشان وجود ندارد. همچنین وجود حالت های مختلف برای بازی کردن. شما در بازی های جی تی ای تقریبا هرکاری بخواهید میتوانید انجام دهید. ماشین های داخل خیابان را سرقت کنید. برای خود خانه بخرید. زندگی شخصی خود را داشته باشید و بسیاری امکانات دیگر. همچنین مراحل و خط داستانی زیبای این بازی را میتوان یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت آن دانست.
مدت زیادی است که نسخه V بازی جی تی ای منتشر شده است و کاربران برای عرضه نسخه جدید یعنی VI لحظه شماری میکنند. از زمان انتشار نسخه V تا کنون فقط آپدیت های برای آن ارائه میشده است که میتوان گفت هیچ جوره نتوانسته است اشتیاق کاربران به نسخه VI را کمتر کند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نقشه GTA VI. در ادامه با همراه باشید.

مپ GTA VI بیش از 2 برابر از نسل قبل خود بزرگتر خواهد بود

مدت زیادی از انتشار تریلر جی تی ای 6 نمیگذرد و همانطور که انتظار میرفت کم کم شاهد انتشار اخبار و شایعات بیشتری درباره این عنوان هستیم.

همانگونه که میدانید یکی از پرطرفدارترین نسل های این سری Vice City بود و یکی از مواردی که در تریلر GTA VI مشهود بود، این بود که دوباره بازیکنان پا به شهر Vice City خواهند گذاشت. اما این تمام دنیای جی تی ای 6 نخواهد بود و گویا قرار است مپ بسیار بزرگتری را شاهد باشیم.

یکی از کاربران و طرفداران این سری به نام DuPz0r، با ادغام اطلاعات موجود، موفق شد تصاویری را به اشتراک بگذارد که در آن نقشه این بازی را میبینیم. براساس این تصویر که وی در Reddit منتشر کرد، میتوانیم ببینیم که مپ این عنوان بیش از 2 برابر از نسل قبل خود یعنی V بزرگتر خواهد بود.

در این مپ اطلاعات جالب توجهی وجود دارد. از جمله دریاچه Leonida در قسمت شمالی مپ، بندر Gellhorn در غرب، ساحل Washington در شرق و فرودگاه بین المللی Vice City در جنوب. هرچند که این تصویر رسمی  و قابل استناد نیست. اما اگر مشخص شود که مپ بازی واقعا بدین شکل میباشد، میتواند برای بسیاری، هیجان انگیز باشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.