The Last of Us

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسخه PC بازی The Last of Us Part 2 . در ادامه با ما همراه باشید.

زمان انتشار نسخه PC لست آف آس 2 زودتر از موعد خواهد بود

چندی پیش یکی از اینسایدر ها اعلام کرد که قرار است یک نسخه PC از عنوان Ghost of Tsushima تولید شود. اکنون نیز همان منبع اعلام کرده است که زمان انتشار نسخه PC بازی The Last of Us Part 2 زود تر از موعد خواهد بود.

بر اساس اعلام این منبع، این نسخه همزمان با انتشار فصل دوم سریال این مجموعه عرضه خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به عرضه نسخه ریمستر لست آف آس در ابتدای سال، این خبر منطقی به نظر میرسد.

همانطور که پیداست این خبر هنوز در حد یک شایعه میباشد. اما در صورت تحقق آن، امسال با وجود عرضه Horizon Forbidden West، Ghost of Tsushima و The Last of Us 2 برای کابران PC سال هیجان انگیزی خواهد بود.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.