Star Wars

 

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.

پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل اینده بازی Star Wars Knights of The Old Republic. در ادامه با ما همراه باشید.

نسل جدیدی از نسخه Knights Of The Old Republic بازی جنگ ستارگان در حال ساخت میباشد

بازی Star Wars: Knights of the Old Republic یکی از محبوب‌ ترین بازی‌ ها در تاریخ بایوور است. سال‌ هاست که از عرضه نسل دوم این بازی محبوب می‌گذرد و طرفداران به شدت منتظر نسخه سوم هستند.
اکنون Bespin Bulletin که اینسایدر جنگ ستارگان میباشد، گزارش داد که نسخه جدیدی در فرانچایز Knights of the Old Republic در حال توسعه است. البته این نسخه توسط بایوور یا دیگر استودیو های EA توسعه نخواهد یافت.
در سال‌ های اخیر نسخه‌ های موفق زیادی از جنگ ستارگان توسط الکترونیک آرتز خلق شدند. اما به تازگی Lucasfilm تصمیم گرفت تا لایسنس این عنوان را در اختیار باقی کمپانی‌ ها نیز قرار دهد.
ظاهرا نسخه جدید KotOR نیز از این قاعده مستثنا نیست. هر چند اینسایدرها در رابطه با توسعه‌ دهنده این بازی، شواهد زیادی را لو ندادند و تنها از عبارت «غیرقابل پیش‌بینی» استفاده کردند.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.