پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به ایونت جدید Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحاتی راجع به ایونت جدید Pubg Mobile

شما با خرید هرکدام از پک‌ های موجود در این ایونت به ارزش‌ های ۰٫۹۹$ , ۱٫۹۹$ , ۲٫۹۹$ علاوه بر دریافت یوسی و باکس سوپلای و یا کلاسیک ، باکس دیگری نیز دریافت میکنید (که در هرپک متفاوت است) که این باکس حاوی آیتم‌هایی است که به صورت رندوم یکی از آنها را به شما میدهد. که اگر شما سکه‌ های این باکس را دریافت کنید میتوانید با تعداد ۳۰ ‌تا از آنها ست لباس را دریافت کنید.
زمان اتمام این ایونت ۱۶ تیر ماه میباشد.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.