پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

به تازگی ایونتی جدید به Pubg Mobile اضافه شده است. در ادامه به شرح این ایونت میپردازیم. با ما همراه باشید.

ایونت Recall بازی Pubg Mobile

در ایونت Recall بازی Pubg Mobile شما باید دوستان خود را که به مدت زیادی آفلاین بوده اند با استفاده از لینک شخصی خود دعوت به بازی کنید. برای دریافت لینک شخصی باید روی گزینه Invite کلیک کنید. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این گزینه در یک کادر زرد رنگ قرار دارد.

شما میتوانید حداکثر ۸ نفر را به بازی دعوت کنید و با بازی کردن با آنها توکن دریافت کنید. با استفاده از توکن ها میتوانید آیتم های جدیدی خریداری کنید.

ماموریت های این بخش بدین گونه میباشد:

۳ بازی کلاسیک با دوستان خود انجام دهید و دوست شما باید دو روز متوالی وارد بازی شود. همچنین لازم به ذکر است این ایونت تنها تا ۹ اسفند ماه در دسترس میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.