پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به ایونت جدیدی که به Pubg Mobile اضافه شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت جدید RP Golden Chicken بازی Pubg Mobile

در طول ایونت رویال‌ پس را خریداری کنید تا بلیط‌ های قرعه‌کشی طلایی را به صورت رایگان دریافت کنید. بازیکنانی که بلیط دارند قرعه‌کشی میشود تا جایزه بزرگ را کسب کنند.
در هر قرعه‌کشی، سه برنده قادر خواهند بود که تمامی جوایز یکی از رویال‌ پس‌ های پیشین و یک تایتل را دریافت کنند.
جایزه بزرگ به طور همزمان برای همه سرورهای سراسر جهان قرعه‌کشی میشود.  هر بلیط احتمال برنده شدن یکسانی دارد.  برای دریافت یک بلیط ، Elite Pass را خریداری کنید و برای تهیه ده بلیط ، Elite Pass Plus (الایت پلاس) را خریداری کنید. احتمال برنده شدن با الایت پلاس ده برابر بیشتر است.
زمان اتمام این ایونت ۱۲ مهر ماه میباشد.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.