پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که pubg mobile را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

هر از گاهی آپدیت هایی برای پابجی موبایل منتشر میشوند. این آپدیت ها علاوه بر اینکه گاهی اوقات باگ ها و مشکلات گزارش شده را برطرف میکنند، ویژگی ها و آیتم های جدیدی نیز به بازی اضافه میکنند.

اخیرا ویژگی جدیدی به Pubg Mobile اضافه شده بود که به کاربران اجازه میداد که حجم بازی را بسیار کم کنند. این امر برای خیلی از بازیکنان مفید بود. زیرا این بازی حجم زیادی میطلبید و با این کار مشکل حجم رفع شد. اکنون این بازی با حجم کمتر از قبل هم در دسترس کاربران قرار میگیرد. در ادامه به این خبر میپردازیم. با ما همراه باشید.

کاهش حجم دوباره Pubg Mobile

شما میتوانید با دانلود پک های کم حجم، بازی خود را بسیار روان تر از قبل اجرا کنید. هنگام نصب بازی دو گزینه HD PACK و NON- HD PACK برای شما ظاهر میشود. شما با کلیک بر روی NON HD میتوانید بازی را با حجم کمتر اجرا کنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.