Call Of Duty Black Ops Cold War

|اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانسته اند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند. اکنون نوبت به نسل جدید این مجموعه یعنی Call Of Duty Black Ops Cold War رسیده است.

این بازی جدید ترین و هیجان انگیز ترین بازی این مجموعه خواهد بود. سری بازی های Call Of Duty معمولا خط داستانی بسیار زیبایی دارند. یکی از دلایل جذابیت آنها همین داستان آنها می باشد.

اکنون این نسل از این بازی امده است تا تجربه ای جدید را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. یکی از اخبار جالبی که راجع به این نسل منتشر شد، خبر ترکیب این نسل با نسخه Warzone بود.

بر اساس گفته ها پیرامون این بازی، باید شاهد یک اثر فوق العاده باشیم. بسیاری از منابع هستند که بازی ها را به محض انتشار اولیه نقد و بررسی میکنند. این نقد و بررسی شامل نمره دهی نیز می باشد.

یکی از معتبر ترین این سایت ها، metacritic میباشد. ما برای شما امتیازات داده شده به این بازی در سایت metacritic را آورده ایم. با ما همراه باشید.

بازی Call Of Duty Black Ops Cold War

طبق ۵ رای داده شده، این بازی توانسته است نمره ۸۶ را کسب کند. لازم به ذکر است که معمولا این نمرات دستخوش تغییرات میشوند. این بازی تا کنون طبق انتظارات پیش رفته و نمره قابل قبولی دریافت کرده است. باید ببینیم در ادامه چگونه خواهد بود.

این بازی امروز برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن و PC منتشر میشود.

شما عزیزان میتوانید به محض موجود شدن این بازی در سایت Zeox، آنرا سفارش دهید.