پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

PlayStation به دنبال خرید استودیو های بیشتر

 

طبق گزارش Bloomberg شرکت پلی استیشن با به خدمت گرفتن وکیلی در حوزه آنتی تراست (حوزه مربوط به ادغام شرکت های مختلف) در تلاش برای خرید استودیو های بیشتری میباشد.

شخص مذکور که گرگوری مک کردی نام دارد، پیش از این در شرکت Uber به عنوان رئیس بخش حقوقی فعالیت های مربوط به آنتی تراست مشغول به کار بود. همکاری با فردی با چنین کارنامه کاری ای میتواند کمک زیادی در جهت خرید استودیو های بیشتر و ادغام آنها با PlayStation باشد.

مک کردی با اعلام این خبر در لینکدین خود خبر از ملحق شدن به شرکت PlayStation را داد:

دنیای بازی های ویدئویی بسیار هیجان انگیز میباشد و ورود به این زمینه برای من یک ماجراجویی جدید به حساب می آید. از زمانی که در شرکت مایکروسافت مشغول به کار بودم به یاد می آورم که آن شرکت کنسول ایک باکس را برای رقابت با پلی استیشن تولید میکرد. به امید چالش هایی جدید.

سونی در مدت اخیر خرید جدید خود یعنی بانجی را تکمیل کرد. اما حالا باید دید که خرید بعدی این شرکت کدام استودیو خواهد بود.

به محض انتشار اخبار بیشتر در این زمینه، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گداشت. با ما همراه باشید.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.