پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره سرویس پلی استیشن پلاس در ادامه با ما همراه باشید.

PlayStation Plus محبوب ترین سرویس گیمینگ آمریکا

 

با پیشرفت روز افزون دنیای گیم، شاهد افزایش محبوبیت این صنعت در جهان میباشیم. اخیرا طی یک نظرسنجی، از مردم خواسته شد تا به محبوب ترین سرویس گیمینگ مورد نظر خود رای دهند.

نتایج این نظرسنجی گویای برتری سرویس پلی استیشن پلاس نسبت به بقیه سرویس ها میباشد. این سرویس در رده اول این نظر سنجی از محبوبیت ۴۱ درصدی برخوردار شد. در رده دوم سرویس آمازون پرایم/لونا با محبوبیت ۳۹ درصدی میباشد و در رده سوم مایکروسافت با سرویس های Gold و Game Pass قرار گرفت.

در رده های چهارم و پنجم نیز به ترتیب Google Play Pass و Netflix Games قرار گرفتند و سرویس نینتندو سوییچ آنلاین هم مقام آخر این نظرسنجی را کسب کرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.