پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به اخبار جدیدی که راجع به بازی پلی استیشن منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

Play Station 4 Pro و Play Station 5 کنسول های پیشنهادی سونی برای تجربه‌ی بازی Cyberpunk 2077 

همانطور که می‌دانید اخیرا تایید شد که پس از چند ماه جدیدترین ساخته‌ ی سازندگان سری بازی‌ های ویچر در تاریخ ۳۱ خردادماه به فروشگاه پلی‌ استیشن مجددا اضافه می‌شود.
حال سونی در طی بیانیه‌ ای اعلام کرده است که تا زمانی که سازندگان در حال رفع مشکلات بازی هستند کاربران بر روی کنسول PS4 مشکلاتی در عملکرد بازی تجربه خواهند کرد و پیشنهاد می‌ شود علاقه‌ مندان با کنسول‌ های Play Station 4 Pro و Play Station 5 این اثر را تجربه کنند.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.