پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره فروش پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

فروش Play Station 5 به ۱۳٫۴ میلیون دستگاه رسید

در زمانی مشابه کنسول پلی‌ استیشن ۴ به رقم ۱۳٫۸ رسید. بدیهی است که مشکلات ناشی از محدودیت برخی قطعات سراسری تاثیرگذار است.
تعداد کاربران سرویس PS Plus تا پایان ماه سپتامبر بیش از یک میلیون نفر افزایش یافت و به رقم ۴۷٫۲ میلیون رسید. همچنین تعداد کاربران فعال ماهانه‌ ی شبکه‌ ی پلی‌ استیشن به ۱۰۴ میلیون نفر کاهش یافت. این عدد در زمان مشابه در سال گذشته ۱۰۸ میلیون و در فصل گذشته ۱۰۵ میلیون بود.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.