Assassin’s Creed

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Mirage رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی اوقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم میدهند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها کنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. خود والهالا نیز ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد. اکنون نیز نوبت Mirage میباشد تا ما را با حال و هوای بغداد آشنا کند.

میریج سیزدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ مهر ماه برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد. اکنون نیز نوبت Mirage میباشد تا ببینیم عملکرد آن در بازار چگونه خواهد بود و آیا میتواند مانند نسل های پیشین خود اسمی از خود به جا بگذارد یا خیر.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Assassin’s creed Mirage. در ادامه با ما همراه باشید.    

حالت New Game Plus به زودی به اساسینز کرید میریج اضافه خواهد شد

 طبق اعلام رسمی شرکت Ubisoft، کاربران Assassin’s Creed Mirage از هفته آینده میتوانند حالت New Game Plus را تجربه کنند.

حالت Permadeath نیز برای تمام درجات سختی در دسترس خواهد بود اما عرضه آن با تاخیر مواجه شد و احتمالا باید تا اوایل سال آینده میلادی یعنی 2024 منتظر بمانیم.

حالت New Game Plus در واقع به شما اجازه میدهد با امتیازات و تمامی چیز هایی که تا به اینجای کار کسب کرده اید، بازی را از ابتدا شروع کنید و طور دیگه ای از آن لذت ببرید. شرکت یوبیسافت در این باره اعلام کرد:

“با پیشرفت فعلی و تجهیزات خود به سفر Basim برگردید. تیم ما در حال کار بر روی حالت Permadeath میباشد که انتظار میرود در اوایل سال 2024 عرضه شود”

عنوان Assassin’s Creed Mirage هم اکنون برای کاربران PC و نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس میباشد. 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.