God Of War

 

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره کنترلر جدید Ps5 با طرح  God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

 

کنترلر جدید Ps5 ویژه نسل جدید گاد آف وار

طی رویداد State of Play که دیشب برگزار شد، سونی به طور رسمی از کنترل دوال سنس جدید که ویژه عنوان God of War Ragnarok میباشد، رونمایی کرد.

این رونمایی درست قبل از پخش تریلر جدید این عنوان بود که در مطلب قبلی به آن اشاره کردیم. اطلاعات جدیدی از این کنترلر اعلام نشد و هنوز نمیدانیم که با چه قیمتی و یا چه تعدادی به بازار عرضه خواهد شد اما بسیاری معتقدند که این کنترلر هم همانند سایر کنترلر های پلی استیشن ۵ که دارای طرح های خاص میباشند، به قیمت ۷۴٫۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد.

نسل جدید گاد آف وار کمتر از دو ماه دیگر در تاریخ ۱۸ آبان ماه منتشر خواهد شد و انتظار میرود که تا آن موقع اطلاعات بیشتری از این کنترلر اعلام شود. به محض اعلام، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.