Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden ring. در ادامه با ما همراه باشید.

زمان مورد نیاز ۳۰ ساعتی برای بخش داستانی الدن رینگ

تهیه‌ کننده بازی Elden Ring در رویداد Taipei Game Show 2022 اعلام کرد که تنها برای اتمام بخش داستانی، بازیکنان تقریبا به ۳۰ ساعت زمان نیاز دارند.
برای دیگر بخش‌ های بازی به نظر میرسد که ده‌ ها ساعت گیم‌ پلی در انتظار بازیکنان باشد و همانند عناوین قبلی From Software شاهد وجود New Game+ خواهیم بود.
در ادامه بیان شد که طراحی دنیای بازی به گونه‌ ای است که برای اتمام بخش داستانی الزامی برای تجربه همه‌ ی بخش‌ های این بازی نخواهد بود.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.