Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 3 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

23,000 نفر از کاربران کالاف دیوتی در ماه اخیر بن شدند

اخیرا شرکت اکتیویژن اعلام کرد که با استفاده از سیستم های یادگیری پیشرفته، تعداد 23,000 نفر از کاربران بازی Call of Duty را به دلیل تقلب در بازی، بن کرده است.

این بخش که Team RICOCHET نام دارد، وظیفه شناسایی و هک حساب کاربرانی را دارد که در بازی از سیستم های تقلب استفاده میکنند. بر اساس آمار شرکت اکتیویژن این بخش موفق شد در ماه گذشته تعداد 23,000 نفر از این افراد را از دسترسی به بازی بن کند.

Team RICOCHET در حال حاضر بر روی بهبود مکانیزم تشخیص این افراد کار میکند و قصد دارد تا این سیستم را بیش از پیش پیشرفته و مجهز کند. زیرا کاربرانی که تقلب میکنند نیز روز به روز از روش ها پیچیده تر و عجیب تری استفاده میکنند. یکی از روش هایی که این تیم استفاده میکند، ویژگی Splat میباشد که از زمان ساخت تا الان بیش از 2000 بار استفاده شده است. در این حالت نیروی جاذبه شدیدی به بازیکن متقلب وارد میشود به طوری که یک پرش کوچک برای آنها تبدیل به یک سقوط میشود و بلافاصله جان خود را از دست میدهند.

هرچند که این سیستم در حال حاضر در بهترین حالت خود قرار ندارد، اما پیشرفت بزرگی برای Team RICOCHET به حساب میرود. انتظار میرود در ماه های آینده نیز به این روند ادامه دهد و حتی مکانیزم های جدید تر و بهتری را برای شناسایی متقلبان به کار گیرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.