Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید سری Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

مشارکت 7 استودیو در ساخت Call of Duty Modern Warfare lll

چند روز پیش بود که اکتیویژن به صورت رمی اعلام کرد که قرار است پس از مدت ها انتظار در تاریخ 26 مرداد از عنوان Call of Duty Modern Warfare lll رونمایی شود و به تازگی نیز صفحه Steam این بازی، تعداد استودیو هایی که در ساخت این عنوان نقش دارند را اعلام کرد.

علاوه بر Infinity Ward، استودیو های Sledgehammer، High Moon، Treyarch، Beenox، Reaven Software و Demonware هم مشارکت خواهند داشت. هرکدام از این استودیو ها وظایف مختلفی را به عهده خواهند داشت.

به احتمال زیادی استودیو Sledgehammer توسعه دهنده اصلی این بازی میباشد. استودیو Treyarch روی بخش زامبی این بازی کار میکند. استودیو Beenox همانند نسل قبلی روی نسخه PC بازی کار میکند.

علاوه بر آنها، Raven Software بر روی مپ جدید Warzone 2 فعالیت خواهد کرد که در تاریخ 24 آذر ماه عرضه خواهد شد. در آخر نیز High Moon به عنوان یک استودیو پشتیبان فعالیت خواهد داشت.

این عنوان در تاریخ 10 نوامبر معادل 19 آبان ماه عرضه خواهد شد. در حال حاضر نیز تنها از انتشار این بازی برای PC اطمینان داریم و درباره مابقی هیچ اطلاعات موثقی موجود نمیباشد.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.