Assassin’s Creed

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Mirage رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی اوقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم میدهند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها کنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. خود والهالا نیز ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد. اکنون نیز نوبت Mirage میباشد تا ما را با حال و هوای بغداد آشنا کند.

میریج سیزدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ مهر ماه برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد. اکنون نیز نوبت Mirage میباشد تا ببینیم عملکرد آن در بازار چگونه خواهد بود و آیا میتواند مانند نسل های پیشین خود اسمی از خود به جا بگذارد یا خیر.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Assassin’s creed Mirage. در ادامه با ما همراه باشید.          

 

 

 

اساسینز کرید میریج یکی از موفق ترین های اخیر یوبیسافت شد

طبق آمار جدیدی که به تازگی از Assassin’s Creed Mirage منتشر شد، مشخص شد که این نسل از سری بازی های اساینز کرید، جز موفق ترین عناوین اخیر شرکت یوبیسافت میباشد.

با وجود اینکه شرکت Ubisoft اعلام کرد که Mirage یک تجربه کوچک تر و متمرکز تر از نسل قبل خود میباشد، اما به نظر میرسد که همین تجربه کوچک تر موفق شد تبدیل به یکی از بهترین ها هم بشود. بر اساس گزارش تام هندرسون، Mirage تا کنون موفق به جذب بیش از 5 میلیون کاربر و 250 میلیون دلار درآمد برای یوبیسافت شده است.

این در واقع ادعای Ubisoft مبنی بر اینکه این عنوان را بزرگترین عرضه نسل جاری خطاب کرد را اثبات میکند. همچنین اعلام شد که Mirage توانست تعداد کاربر اولیه تقریبا یکسانی با نسل های Origins و Odyssey کسب کند. این آمار بیانگر برتری اساسینز کرید میریج نسبت به سایر عناوین اخیر یوبیسافت یعنی Avatar: Frontiers of Pandora و Prince of Persia: The Lost Crown میباشد.

بر اساس اخبار موجود در نیمه دوم امسال باید منتظر عرضه عنوان جدید سری Assassin’s Creed یعنی Red باشیم. باید ببینیم آیا این نسل هم میتواند همانند نسل قبل خود درآمد بالایی برای شرکت یوبیسافت به ارمغان بیاورد یا خیر.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.