Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. در آخرین عنوان قابل دسترس این سری هم نوبت به نسل جدید این بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسید تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Assassin’s creed Valhalla. در ادامه با ما همراه باشید.          

 

 

 

خروج اساسینز کرید والهالا از سرویس پلی استیشن پلاس تا کمتر از یک ماه دیگر

بر اساس اعلام رسمی شرکت سونی، عنوان محبوب Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۰ دسامبر یا ۲۹ آذر ماه از سرویس پلی استیشن پلاس خارج خواهد شد و دیگر برای کاربران این سرویس در دسترس نخواهد بود.

این عنوان از اوایل معرفی سرویس جدید پلی استیشن پلاس همیشه یکی از اصلی ترین بازی ها به شمار میرفت و خروج آن از این سرویس میتواند خبر مهمی برای طرفداران این بازی و همینطور کاربران سرویس پلی استیشن پلاس باشد.

با توجه به تاریخی که اعلام شد، علاقه مندان باید عجله کنند و اگر این بازی را تا کنون به اتمام نرساندند تا تاریخ مذکور یعنی ۲۹ آذر ماه آنرا تمام کنند. پس از خروج Valhalla از سرویس Ps Plus، دیگر برای کاربران قابل دریافت نخواهد بود و علاقه مندان میبایست آنرا به صورت عادی خریداری کنند.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.