Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره سری بازی های Call Of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

نیاز سری بازی‌ های کالاف دیوتی به احیای مجدد 

یکی از توسعه‌ دهندگان سابق Call of Duty که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲ در استودیو Infinity Ward مشغول بود در حساب توییتر خود به نقد وضعیت فعلی این سری پرداخت.
طبق بیان وی سازندگان کالاف دیوتی باید بر روی گیم‌ پلی بازی بیشتر از عرضه و فروش محتوا هایی که بازیکنان درون بازی خریداری می‌کنند تمرکز داشته باشند.
او در ادامه اینگونه گفت که سازندگان این سری باید با بازیکنان خود همانند یک انجمن رفتار کنند و تصور اینکه طرفداران فقط مصرف‌ کننده هستند آینده این مجموعه را به خطر می‌ اندازد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.