Call Of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانسته اند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند. سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شده اند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات ارائه شده از سوی اکتیویژن ذکر نشده بود. سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل شده اند. به تازگی خبری جدید درباره نسل آینده این سری منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.  

وضعیت نابسامان نسل بعد کالاف دیوتی 

 
بر اساس گفته‌ برخی از خبرنگاران، Call of Duty نسل بعد که با نام WWII Vanguard شناخته می‌شود و توسط استودیوی Sledgehammer در دست ساخت قرار داد، در وضعیت بسیار بدی قرار دارد.
تام هندرسون در یکی از توییت‌های اخیر خود این بازی را یک “فاجعه‌ی تمام” خوانده است. همچنین اکانت توییتر MW2 OG گفته است که این عنوان در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. زیرا اکتیویژن انتشار بازی بعد Sledgehammer را یک سال جلو انداخته است تا استودیوی Infinity Ward زمان بیشتری برای کار بر روی نسخه‌ی بعدی سری مدرن وارفیر داشته باشد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی و تمام اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را در سایت Zeox دنبال کنید.