Call Of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با ارائه هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن غافلگیر میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این مجموعه نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب میکند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های زیادی جذب این عنوان میشود
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. به تازگی کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات ارائه شده از سوی اکتیویژن ذکر نشده بود.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل شده اند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسل آینده Call Of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی کالاف دیوتی ۲۰۲۳ دنباله‌ ای برای سری Black Ops خواهد بود

به تازگی یکی از افرادی که در توییتر سابقه افشای اطلاعات از بازی‌های Call of Duty و Battlefield را دارد مطالب جدیدی در مورد یکی از بازی‌ های آینده کالاف دیوتی بیان کرد.
به بیان این شخص بازی Call of Duty 2023 دنباله‌ ای بر سری Black Ops خواهد بود که توسط Treyarch در دست ساخت قرار میگیرد.
داستان این بازی نیز به احتمال زیاد در آینده نزدیک جریان خواهد داشت.
لازم به ذکر است این اخبار در حد شایعه میباشند. در صورت انتشار اخبار جدید آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی و تمام اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را در سایت Zeox دنبال کنید.